3AS Automatyka do bram, szlabany

 

 

     

    

Przykładowe Produkty

FAAC 414

Faac 414

FAAC 740

Faac 740

Genius Milord

Genius Milord

Nice Wingo

Nice Wingo

CAME BX Plus

Came BX Plus

CAME Home HG 600

Home HG 600

 

Opinie o 3AS Anna Simkiewicz

Wielka Wakacyjna Promocja!!!

Opublikowany 2015/06/26

Jeszcze nigdy montaż automatyki nie kosztował tak mało. Tylko dzięki naszej Wielkiej Wakacyjnej Promocji możecie skorzystać Państwo z dofinansowania do instalacji napędu na Waszej bramie.

Przy zakupie zestawu automatyki do bram skrzydłowych lub przesuwnych firm FAAC, NICE, CAME lub BENINCA koszt instalacji napędu rozpoczyna się od symbolicznej złotówki!

Akcja trwa przez całe wakacje, tj. od 27.06 - 31.08.2015r.

 

3AS automatyka do bram, szlabany. Montaż od 1zl!!!3AS automatyka do bram, szlabany. Montaż od 1zl!!!

Aby skorzystać z montażu za 1zł trzeba poinformować nas telefonicznie lub osobiście o chęci skorzystania z naszej Wielkiej Wakacyjnej Promocji w terminie od 27.06 do 31.08.2015r . Podjedzie do Państwa nasz instalator w celu doboru odpowiedniego napędu (udział w promocji biorą zestawy do bram przesuwnych lub skrzydłowych firm NICE, CAME, FAAC, GENIUS i BENINCA), zapoznania się z miejscem instalacji oraz dokonania wyceny montażu.

Jeżeli brama spełnia warunki standardowego montażu to koszt takiej instalacji będzie wynosić 1zł. Standardowy montaż obejmuje zamocowanie napędu/ów na istniejących słupkach/fundamentach, podłączenie do istniejącego zasilania oraz zaprogramowanie centrali sterującej i pilotów. Nie obejmuje natomiast doprowadzenia zasilania do bramy, udrożnienia przestrzeni między słupkami pod przewody, wylewania fundamentu itp. Jeśli zajdzie potrzeba przeprowadzenia prac nie wchodzących w skład standardowego montażu otrzymacie Państwo dodatkową wycenę. Wtedy całkowity koszt montażu będzie wynosił 1zł + koszt wykonania dodatkowych prac.

 

Przykładowe ceny zestawów biorących udział w promocji:

NICE Wingo 2024 - 2 521,50zł brutto

(2 siłowniki WINGO z ogranicznikiem krańcowym przy otwieraniu, centrala sterująca MC424L w obudowie, radioodbiornik SMXI, 2 piloty 2-kanałowe FLO2RE, fotokomórki BF)

NICE Robo500 - 2 029,50

(siłownik ROBO z wbudowaną centrala sterująca ROA37 i zintegrowanym radioodbiornikiem, 2 piloty 2-kanałowe FLO2RE, fotokomórki BF)

FAAC 414 - 2 606,37

(2 siłowniki 414, centrala sterująca 455D w obudowie, radioodbiornik LC, pilot 4-kanałowy XT4 RCBE, fotokomórki SAFEBEAM)

FAAC 740 - 1 991,37

(siłownik 740 z wbudowaną centrala sterująca 748D, radioodbiornik LC, pilot 4-kanałowy XT4 RCBE, fotokomórki SAFEBEAM)

 

Kupując u nas macie Państwo fachowe doradztwo w doborze odpowiedniej automatyki do Waszej bramy. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących światowych producentów takich jak NICE, FAAC, CAME, BENINCA i wielu innych. Posiadamy certyfikaty od w/w firm uprawniające do montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego ich urządzeń. Jest to bardzo ważne, gdyż jedynie prawidłowy montaż napędu zapewni sprawne i bezpieczne funkcjonowanie Waszej bramy.

Nie zwlekaj!

Wybierz zestaw dla siebie, kup i czekaj na przesyłkę!

Oferujemy

Przyjdź do nas i sprawdź nasz asortyment. Znajdziesz tu profesjonalną automatykę do bram znanych światowych producentów. Nasze ceny są zawsze atrakcyjne a obsługa na najwyższym poziomie!

Gwarantujemy

Dokładamy wszelkich starań dla naszych klientów i gwarantujemy naprawę lub wymianę zepsutych elementów oraz zwracanie ich do klienta tak szybko, jak to możliwe.